ŁADUJĘ ...

x

--
Zostań naszym fanem na FB
Wybierz narty dla siebie
Wystartuj w Triathlonie!

NEWSLETTER

Podaj imię.
Podaj prawidłowy e-mail. Akceptuję zasady wysyłki newslettera. Musisz zaakceptować regulamin.
DOBRYTRIATHLON.PL to pierwszy sklep dla triathlonistów zlokalizowany w rejonie Krakowa. Triathlon jest bardzo wymagającą dyscypliną olimpijską i z roku na rok zyskuje w naszym kraju coraz szersze grono zainteresowanych. Pomysłodawcą i głównym organizatorem sklepu jest Jakub Lenczowski, od pięciu lat czynnie uczestniczący w zawodach triathlonowych.
 
W naszym sklepie znajdziecie praktycznie wszystko czego potrzeba do uprawiania triathlonu: pianki triathlonowe, stroje startowe, odzież kompresyjną, akcesoria do pływania i biegania, odżywki, suplementy diety, kosmetyki ochronne do ciała.
 
Dodatkowo ofertę sklepu uzupełniają: serwis pianek triathlonowych, serwis rowerów, wypożyczalnia pianek triathlonowych oraz skup pianek używanych.
 
Naszym głównym celem jest popularyzacja i rozwój triathlonu w Polsce. Wspieramy klub Water Knights, a w szczególności jego sekcję młodzieżową oraz członków kadry narodowej juniorów w triathlonie. Możemy poszczycić się również współorganizowaniem pierwszych edycji największej w Małopolsce imprezy triathlonowej - Iron Dragon Triathlon.
 
Dysponujemy szeroką gamą produktów, a także zapewniamy kompleksową usługę doradczą, począwszy od odpowiedniego doboru sprzętu, aż po wskazówki w przypadku ewentualnego startu w zawodach.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00, sobota-niedziala - sprzedaż indywidualna, kontakt pod nr tel. 785 111 218 oraz mail sklep@dobrytriathlon.pl.
 
Dane firmy:
Jakub Lenczowski "LENCZOWSKI"
05-070 Sulejówek ul. Kruczkowskiego 69
REGON 492932194, NIP 945-160-33-20

Siedziba firmy i adres do korespondencji:
DOBRYTRIATHLON.PL
ul. Częstochowska 6
32-085 Modlnica/k. Krakowa

Podziel się