ŁADUJĘ ...

x

--
Zostań naszym fanem na FB
Wybierz narty dla siebie
Wystartuj w Triathlonie!

NEWSLETTER

Podaj imię.
Podaj prawidłowy e-mail. Akceptuję zasady wysyłki newslettera. Musisz zaakceptować regulamin.
DOBRYTRIATHLON.PL jest partnerem i współorganizatorem największej imprezy triathlonowej w południowej Polsce - IRON DRAGON TRIATHLON. Zawody odbywają się cyklicznie raz do roku nad zalewem w Cholerzynie pod Krakowem (popularny „Kryspinów”)  i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.
 
Organizatorzy związani są z Klubem Triathlonowym „Water Knights” działającym jako organizacja non profit. Pracę związaną z organizacją zawodów wykonujemy nieodpłatnie, w czasie wolnym od obowiązków, związanych z prowadzeniem własnych firm. W pozostałym czasie aktywnie uprawiamy triathlon :)
 
Pierwsza edycja zawodów odbyła się w 2013 roku i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Do udziału zapisało się 268 uczestników, a kolejne tysiąc osób pojawiło się w celu dopingowania zawodników.  Triathlon rozegrany został na dystansie olimpijskim (1,5 km pływania, 40 km na rowerze, 10 km biegu).
 
7 września 2014 odbyła się druga edycja zawodów Iron Dragon Triathlon ‘2014 w Cholerzynie i Budzyniu pod Krakowem.
 
Triathlon ukończyło 296 osób, w tym 37 kobiet. Z powodu gorąca doszło nawet do przypadku zasłabnięcia jednego z uczestników. Jednak sprawna akcja naszego personelu medycznego szybko przywróciły pechowca do pełnej sprawności :)
 
Nie zabrakło emocji, każdy uczestnik otrzymał m.in. pamiątkową koszulkę a na mecie każdego czekał medal.
 
Przy okazji „dorosłego” triathlonu, odbyły się zawody dla młodzieży w aquathlonie i zawody biegowe dla dzieci.
 
Trzecia edycja zawodów Iron Dragon Triathlon 2015 odbyła się 6 września  2015.
 
Na tegoroczne zawody zapraszamy 11września 2016 

Podziel się